zavřít

Kdy vyjde Arcanum?

- Datum vydání autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Již koncem dubna bylo známo, že dojde k určitému zdržení vydání s nadějemi očekávaného RPG Arcanum, které tvoří tvůrci takové legendy, jakou jistě byl první Fallout.

Zdržení bylo způsobeno pouze sjednocením celosvětového vydání, což bylo potvrzeno i na E3, kde bylo navíc oznámeno, že vývoj hry je dokončen (ale není ještě gold). Nyní se polooficiálně mluví již o přesném datu - začátek prodeje je prý stanoven na 21. srpna, u nás snad vyjde co nejdříve poté. Více o hře se dozvíte v našich prvních dojmech z dema, které si od nás můžete taktéž stáhnout.

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.