zavřít

Kdy se začne prodávat Posel Smrti?

- Datum vydání autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Od publikování recenze minulé pondělí nás čím dál více čtenářů bombarduje dotazy, kdy bude doopravdy možné sehnat novou adventuru Posel Smrti v domácích obchodech.

Původně k tomu mělo dojít už začátkem března, ale vydání se mírně zdrželo. V pátek osvětlil situaci jeden z tvůrců z týmu Unknown Identity v jejich diskusním fóru, že hra byla kompletně odevzdána do lisovny a že by tento týden konečně měla být k dostání. Na tomto místě se sluší zmínit, že pokud si Posla Smrti objednáte v klasické krabici nebo DVD boxu přímo z webu Future Games, ušetříte 150 Kč plus poštovné, které vydavatel uhradí za vás (jen tam na oplátku musíte ignorovat neaktuální banner o vydání "až" koncem února :) Jakmile se hra začne prodávat, přineseme vám podrobný návod, který je hotový už delší dobu, ale jeho dřívější publikování by zcela postrádalo logiku.

Z diskusního fóra na oficiální stránce Posla Smrti rovněž vyplynulo, že Unknown Identity v současné době pracují na anglické verzi této hororové detektivní adventury, která by měla být hotova do tří měsíců a bude se jmenovat The Black Mirror. Teprve poté se pustí do nové verze hratelného dema, které by prý mělo být delší než to z loňského června (30 MB).

zdroj: homepage

jd

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.