zavřít

Hidden & Dangerous 2 vyjdou česky v říjnu

- Datum vydání autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Distribuční společnost Take 2 Interactive (Gathering) dnes uveřejnila release-list svých podzimních titulů, mezi kterými nechybí strategie Space Colony (září) a Railroad Tycoon 3 (říjen) nebo konzolový Manhunt od tvůrců GTA, ale nás budou zajímat především hry z dílny brněnských Illusion Softworks.

Taktická týmová akce z období druhé světové války Hidden & Dangerous 2 vyjde překvapivě už v říjnu a ve světě si ji budou moci koupit lidé ve věku od šestnácti let, což značí, že zřejmě neobsahuje nějaké extrémně drastické scény.

Petr Vochozka z IS nám dnes oficiálně potvrdil, že domácí hráči se mohou těšit na kompletní českou verzi H&D 2 (včetně dabingu), kterou uvede na trh opět Cenega. Její vydání se zhruba dvoutýdenním odstupem oproti anglickému originálu bude provázet reklamní kampaň za podpory AMD a Levi, podobně jako v případě Mafie nebo Vietcongu. Cena se předběžně očekává kolem tisícovky, ale už nyní si Hidden & Dangerous 2 můžete předobjednat na Tiscali GameShopu za 899 Kč a být mezi prvními v Čechách, kdo tuto hru podrobněji rozebíranou v preview bude mít doma.

Taktéž v říjnu - tedy o měsíc později, než bylo původně oznámeno - by měl vyjít první rozšiřující datadisk Vietcong: Fist Alpha. Jeho vývoj tedy asi jde Pterodonu pomaleji, než se předpokládalo, neboť teprve nedávno dosáhl stádia alfaverze a kromě obalu krabice nejsou zatím k dispozici žádné obrázky ani bližší informace. Nicméně potěšující je, že se rovněž plánuje kompletní lokalizace datadisku, jehož exkluzivní recenzi máme stejně jako u původní hry přislíbenou. Přídavek Vietcong: Fist Alpha byl dnes zařazen do nabídky Tiscali GameShopu za zvýhodněnou cenu 549 Kč.

Poslední zpráva z Illusion Softworks se týká dlouho odkládaného patche v1.1 pro českou verzi Mafie, který se podle slov Petra Vochozky objeví v horizontu několika dnů. Nyní se už prý čeká pouze na to, až Take 2 do aktualizace implementují SafeDisc ochranu proti kopírování.

zdroj: vlastní zpráva, WP

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.