zavřít

EA posvětili fanouškovský Wing Commander

PC

- Datum vydání autor: levis Komentáře: 0

EA se rozhodlo, že nebude dál stát v cestě fanouškovské vesmírné akci Wing Commander Saga: The Darkest Dawn. Jak oznámil vedoucí projektu Tolwyn, EA se po domluvě s Chrisem Robertsem a správci služby Origin rozhodlo, že povolí distribuci a vydání hry. Všichni majitelé PC se mohou těšit již 22. března, tedy tento čtvrtek.

Wing Commander Saga: The Darkest Dawn vznikalo skoro deset let, běží na enginu Freespace 2 a nabídne 55 misí, 70 filmečků a 11 tisíc dialogových replik. Ty prý namluvilo okolo 60 herců (jde zhruba o devět hodin audia).


Samtný děj hry je zasazený mezi druhý a třetí díl Wing Commandera, tzn. na konec konfliktu mezi lidmi a Kilrathi (ve hře se objeví dvanáct jejich lodí).

Narozdíl od původních titulů z řady WC ale tentokrát nebudete muset instalovat Soundblaster Pro a místo raných trojrozměrných modelů vás prý čekají lodě ve vysokém rozlišení, pohodlné cestování po navpointech i možnost měnit výzboj lodě za letu.

Ještě pořád myslíte, že devadesátky jsou mrtvé?

Tagy: akční vesmírný

Zdroje: VG247

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.