zavřít

EA posvětili fanouškovský Wing Commander

Windows

- Datum vydání autor: levis Komentáře: 0

EA se rozhodlo, že nebude dál stát v cestě fanouškovské vesmírné akci Wing Commander Saga: The Darkest Dawn. Jak oznámil vedoucí projektu Tolwyn, EA se po domluvě s Chrisem Robertsem a správci služby Origin rozhodlo, že povolí distribuci a vydání hry. Všichni majitelé PC se mohou těšit již 22. března, tedy tento čtvrtek.

Wing Commander Saga: The Darkest Dawn vznikalo skoro deset let, běží na enginu Freespace 2 a nabídne 55 misí, 70 filmečků a 11 tisíc dialogových replik. Ty prý namluvilo okolo 60 herců (jde zhruba o devět hodin audia).


Samtný děj hry je zasazený mezi druhý a třetí díl Wing Commandera, tzn. na konec konfliktu mezi lidmi a Kilrathi (ve hře se objeví dvanáct jejich lodí).

Narozdíl od původních titulů z řady WC ale tentokrát nebudete muset instalovat Soundblaster Pro a místo raných trojrozměrných modelů vás prý čekají lodě ve vysokém rozlišení, pohodlné cestování po navpointech i možnost měnit výzboj lodě za letu.

Ještě pořád myslíte, že devadesátky jsou mrtvé?

Tagy: akční vesmírný

Zdroje: VG247

Novinky na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.