zavřít

Dungeon Siege až v dubnu

- Datum vydání autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Horlivé čekatele na akční RPG Dungeon Siege nejspíš už v srpnu zarmoutila informace, že je její vydání odloženo.

Microsoft a Gas Powered Games dnes konečně oficiálně oznámili, na jak dlouho. Dungeon Siege se na pulty obchodů dostane až v dubnu 2002, původně měla vyjít letos v září. Šestiměsíční odložení vysvětlují tím, že chtějí Dungeon Siege co nejvíce zdokonalit - například přidáním kompletního tutoriálu pro single-player hru, optimalizováním multiplayeru, který tak bude podporovat více než 8 hráčů v co-op módu a také přidáním více regionů, věcí, kouzel a efektů. Jako takovou malou satisfakci za zdržení vydal Microsoft pětici nových obrázků:


další nové obrázky

Nezbývá, než čekat a doufat, že toto pozdržení bude konečné verzi hry opravdu ku prospěchu a nebude nutné vydávat pár dnů po vydání patch, jako se tomu včera stalo například u Aliens vs Predator 2 nebo Rogue Spear: Black Thorn.
zdroj: CGOnline

korgull+jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.