zavřít

Delta Force a EVE Online se opozdí

- Datum vydání autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vývojové studio a vydavatelská společnost NovaLogic přišla s oznámením, že jejich horlivě očekávaný PC titul Delta Force: Black Hawk Down, který má své hráče přivést do roku 1993 do Somálska, bude vydán o měsíc později, než se původně předpokládalo.

Vypuštění hry je nyní tedy naplánováno na listopad 2002 (přesné datum pro americký trh - 19.11.). K odložení Delta Force došlo kvůli jistým dodělávkám a vylepšením, které se chystají během takto získaného času tvůrci ještě provést. Více se o tomto titulu dočtete v našich prvních dojmech z dema.

Dalším titulem, který nespatří rozzářené oči fanoušků v čase, kdy měl, je masivně multiplayerová hra s názvem Eve Online: The Second Genesis. V současné době stále čile probíhá její betatestování, konkrétně třetí fáze, do které se přihlásilo na 70 tisíc betatesterů. Novým datem, který Simon & Schuster Interactive pro tuto hru stanovili, je březen 2003. Na 5000 slunečních soustav v úžasném 3D provedení si tak budou muset příznivci tohoto vesmírného simulátoru počkat až do jara. Zato se pak současně spolu svezou čekatelé z Evropy i Ameriky.

zdroj: BluesNews

korgull

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.