zavřít

Další zpoždění Codename: Outbreak CZ

- Datum vydání autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Martin Lévay z české firmy TOP Distributor, která připravuje kompletní lokalizace titulů Rally Championship Extreme a Codename: Outbreak pro domácí trh, se nechal slyšet v našem , že vydání druhé jmenované hry se ještě více zpozdí:

    Omlouvám se všem, co na hru Codename: Outbreak v ČR čekají, ale vydání se zdrží.

Asi dva týdny zpoždění mám na svědomí já, kdy jsem zavalen prací nestíhal dopřekládat potřebné texty pro ingame texty, ale více než měsíc to zdržují v GSC, kde se lokalizace české verze protahuje. Zatím mohu nedočkavcům nabídnout anglickou verzi za 1299,-, stačí mne kontaktovat na martin@magixonline.cz . Po všech komplikacích s českými fonty by měla být hra v prodeji v polovině ledna, v předprodeji na www.gamestore.cz od prvních dnů nového roku. Cena české verze je stanovena na 599,- Kč. PS: Codename: Outbreak bude určitě bojovat o nejlépe lokalizovanou hru tohoto typu :-) Těšte se!! Pro úplnost jen dodávám, že taktická střílečka Codename: Outbreak od ruských GSC GameWorld vyšla ve světě už v říjnu a česká verze byla nejdříve slibována na konec listopadu a poté na Vánoce. Ostravského vydavatele TOP Distributor omlouvá snad jen to, že je v současnosti plně vytížen jednáním o lokalizaci dalších atraktivních titulů jako třeba S.W.I.N.E. od Fishtank Interactive.

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.