zavřít

Commandos 2 gold

Windows

- Datum vydání autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Podle španělského vydání Gamespotu je netrpělivě očekávaná strategie Commandos 2 gold a v příštích týdnech by se měla dostat do obchodů.

Po několika odkladech to už vypadalo, že se hry dočkáme až na podzim, a tak je tato zpráva příjemným překvapením. Zajímavé také je, že vedoucí projektu Gonzalo Suarez opouští s několika pracovníky firmu Pyro Studios, údajně proto, aby mohli dokončit verzi hry i pro Dreamcast a PS2. Čekání na vydání Commandos 2 si můžete zkrátit přečtením preview:

Z dalších změn stojí za pozornost především možnost půjčování některých věcí mezi jednotlivými specialisty. Těžko už nyní říct, jestli s půjčením dané věci obdrží onen voják i schopnost ji použít. To je totiž ošidné vzhledem k vyvážení každé mise. Ale možná situace bude např. tato - zloděj někde ukradne sniperku a předá ji odstřelovači...[více]

leon

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.