zavřít

Čekání na Trine 4: The Nightmare Prince je u konce

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Switch Xbox One X

- Datum vydání autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Máte rádi chytré plošinovky? Vyžíváte se v řešení hádanek? Dáváte přednost environmentálním puzzlům? Neodkláníte zrak od malebné pohádkové grafiky? Máte rádi epickou muziku? Vyhledáváte kooperační hry? Pokud jste alespoň na jednu otázku odpověděli kladně, měli byste o Trine 4: The Nightmare Prince zauvažovat. Pokud jste tak odpověděli na všechny, tak na co ještě čekáte?!

Už bylo dost čekání na návrat ke kořenům. Čtvrtý díl pohádkově kouzelné série Trine je konečně tady. Trine 4: The Nightmare Prince právě teď rozdává radost v obchodech na PC, PlayStationu 4, Xboxu One a Switchi.

Podle Metacriticu není o osmičkovosti hry žádných pochyb, viz obrázek níže (taková shoda se často nevidí). My jsme recenzní kopii bohužel dostali až dnes, takže náš verdikt dorazí o něco později.

Trine 4 Metacritic

Pořád se nemůžete rozhodnout, jestli do toho jít? Tak ještě níž máte launch trailer, a to už by snad mohlo stačit...

Tagy: adventura kooperace herní série kouzla

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.