zavřít

Arma 3 navázala v nejnovějším DLC první kontakt s mimozemšťany

Windows

- Datum vydání autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Simulátor války Arma 3 se tentokrát pouští do ryzího sci-fi. Nové DLC Contact totiž v rámci příběhové kampaně First Contact pojednává o vůbec prvním setkání lidstva s návštěvníky z vesmíru. Nikde přitom není psáno, zda půjde o setkání přátelské či nepřátelské…

Nebojte, na střelbu rozhodně dojde, ale ne nutně se zelenými mužíčky z létajících talířů. O anomálie se zajímá kde kdo včetně vás vojáků z NATO, takže se dají očekávat konflikty lidí s lidmi. Zato k mimozemšťanům přistupujete vědecky.

Vaším hlavním úkolem je řídit malého robůtka, který je vybavený laserem pro odběr vzorků a sondou, kterou budete zkoumat různé zvláštnosti. Sami se pak vybavíte zařízením měřící elektromagnetické spektrum, které vám pomůže s odhalením něčeho, s čím se lidstvo dosud nesetkalo.

DLC Contact je tajemné jako hrad v Karpatech, ale v tomhle případě je to jedině dobře. Přece byste si nechtěli dopředu vyzradit, co jsou tito mimozemšťané zač, jaké mají úmysly, a jak s nimi nakonec naložíte.

Již vydané rozšíření přidává kromě příběhové kampaně i spoustu obsahu pro sandbox: novou mapu Livonia (163 kilometrů čtverečních), dvě frakce, pět zbraní, dvě vozidla, různé vybavení a mutliplayerové scénáře.

A pokud si náhodou rozšíření nepořídíte, ale vlastníte Armu 3, stejně dostanete něco zdarma. Novou kamufláž, oblečení civilistů a stovky dekorací a prvků terénu. DLC Contact vyšlo na Steamu za 25 eur, případně můžete sáhnout po Arma 3 Contact Edition (základ + rozšíření), nebo Arma 3 Ultimate Edition (základ + všechna rozšíření).

Tagy: mimozemšťané dlc česká hra vojenská České hry 2013

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.