zavřít

Arcanum odloženo

- Datum vydání autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Pokud jste se těšili na květnové vydání opravdu slibně vypadajícího RPG Arcanum, pak máte smůlu.

Sierra totiž potvrdila, že Arcanum vyjde až v září, a to z důvodů sjednocení celosvětového vydání. Příští měsíc by však mělo vyjít alespoň demo, které jistě hodně naznačí (velikost dema bude celých 255 MB!). Jinak Arcanum je očekáváno s velkými nadějemi už proto, že na něm pracuje spousta vývojářů z původního týmu pro Fallout. Více o hře se dozvíte v našem preview, o termínech vydání dalších her v denně updatovaném kalendáři.

Magie a technologie je velkou součástí Arcanum. Je zde šestnáct různých škol magie, každá s pěti levely kouzel a osm disciplín technologie se sedmi levely. Magické školy zahrnují například elementy, necromancy, vyvolávání atd. Technologické disciplíny obsahují chemii, elektriku, výbušniny, výrobu zbraní, anatomii, mechaniku a další. Magie spoléhá na vytrvalost charakteru a čím častěji a účinější kouzla jsou sesílána, tím dříve je vyčerpaný. Na druhé straně, technologie leží v používání plánků ke stavení nebo zlepšování věcí, od vysokoenergetických zbraní až k medicíně. Na každé straně jsou výhody i nevýhody a celý systém vypadá velmi dobře vyvážený.

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.