zavřít

Výrazné zlevnění Playstation 2

- Byznys autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Ačkoliv sám čekám spíš na Xbox, o tuhle radostnou zprávičku Vás nemohu připravit.

Sony Europe právě oficiálně oznámila, že tento pátek dojde k velkému zlevnění Playstation 2 konzolí v Evropě. Tato akce je součást nové velké reklamní kampaně, která má upevnit pozici PS2 oproti konkurenci Xbox and GameCube která přijde na severoamerický trh již v listopadu tohoto roku. Cena PS2 půjde opravdu výrazně dolů, z původních 260 liber na 199! (DM 599, FF 1990), což je v přepočtu necelých 11 tisíc českých korun. Nyní se můžeme nechat překvapit, jak se cena promítne u nás. PS2 se bude zlevňovat samozřejmě také v USA, nejspíše půjde o podobnou cenovou hladinu jako v Evropě, nicméně to oficiálně nebylo zatím oznámeno.

Větší atraktivitě PS2 by měla pomoc také vánoční nabídka nových her obsahující Football 2002, WipeOut Fusion, World Rally Championship, Airblade, Time Crisis 2 a Jak and Daxter, plus několik titulů od nezávislých vydavatelů např. Devil May Cry, Silent Hill 2, James Bond: Agent Under Fire, SSX Tricky, WWF Smackdown! Just Bring It, Legacy of Kain: Soul Reaver 2 a Burnout.

Je celkem jasné, že firma Sony musela slevnit i kdyby nechtěla, pro srovnání XBox se bude prodávat v listopadu za $299.99 (USA) a GameCube dokonce za pouhých $199 (USA). U nás si bohužel na tyto dvě 'krabičky' budeme muset počkat minimálně do jara 2002.

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.