zavřít

Vydavatelský plán Ubisoftu pro rok 2003

- Byznys autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Německý Ubisoft poskytl tisku informace týkající se jejich vydavatelského plánu pro rok 2003.

Z nich jsme se dozvěděli, kdy se můžeme těšit na jednotlivé tituly nejen pro PC, ale také pro další platformy. Ale nyní k datům vydání hlavně PCčkových titulů. Na 27. únor se mohou těšit především fanouškové leteckých simulátorů - k dostání by tento den měl být totiž IL-2 Sturmovik Forgotten Battles. Ve stejnou dobu ale vyjde také očekávaný akční titul s názvem Splinter Cell (také pro PS2 27.3. a pro GameCube v létě), inspirovaný dílem Toma Clancyho. V březnu pak přijde na řadu hned několik dalších projektů, a to taktická simulace podle knih Toma Clancyho - Rainbow Six Raven Shield (20.3.; letos rovněž pro Xbox, PS2 a GameCube), pokračování oblíbené hopsačky Rayman 3: Hoodlum Havoc (20.3. - PC; 13.3. - Xbox a PS2; GameCube a GBA už 20.2.), first-person detektivní adventura podle filmové předlohy - CSI: Crime Scene Investigation (27.3.) a akční hra Will Rock (27.3.).

Na duben je ještě připravena dlouho očekávaná válečná námořní simulace Harpoon 4. Méně konkrétní byl Ubisoft u dalšího leteckého simulátoru - Lock On: Modern Air Combat, který je prostě naplánován na druhé čtvrtletí tohoto roku, což značí odložení oproti původnímu termínu v březnu. Stejně je na tom i tahová fantasy strategie Warlords 4. Střílečka XIII se podle rozpisu objeví až ve čtvrtletí třetím, a to ve všech verzích, tedy jak pro PC, tak pro Xbox, PS2 a GameCube. Na konec roku je pak v plánu ještě akce Far Cry. Úplně jasno nemá zatím Ubisoft ohledně multiplayerové FPS Planetside a akční závodní hry Loose Cannons. Jejich vydání teprve čeká na oficiální potvrzení, stejně jako u Project BG&E pro všechny platformy.

zdroj: GamesWeb

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.