zavřít

Ubisoft získal Shadowbane

- Byznys autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Ubisoft v oficiálním tiskovém prohlášení uvedl, že získal práva k distribuci další z mnoha připravovaných MMORPG Shadowbane od Wolfpack Studios.

Shadowbane se od svých současných konkurentů, jako jsou Ultima Online, Everquest nebo Asheron's Call, liší v jedné podstatné maličkosti. Není tolik zaměřena na boj proti ďábelským příšerám, sbírání pokladů a zkušeností, jako spíše na vytváření velkých skupin hráčů a boj mezi nimi. Tímto také odpadá nutnost řešení problému tzv. PK (Player Killers), neboť zabíjení ostatních hráčů bude povoleno nebo výstižněji řečeno bude vyžadováno.

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.