zavřít

Ubisoft koupil BlueByte

- Byznys autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jeden z největších světových distributorů Ubisoft koupil pro změnu největšího německého výrobce a distributora her BlueByte a potvrdil tak svou strategii, podle které se chce stát do roku 2005 největším světovým distributorem (již dříve koupil Red Storm).

Koupí BlueByte k tomu udělal důležitý krok, protože ti stojí především za dvěma slavnými herními sériemi - Battle Isle a Settlers (mimochodem, čtvrté pokračování vyjde již 15.2.). V současnosti stojí BlueByte za mnoha připravovanými projekty, z nichž nejvýznamnější je podle mého názoru IL-2 Sturmovik. Jaký vliv na tuto hru bude Ubisoft mít, je ale otázka... Snad na této koupi vyděláme především my, samotní hráči.

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.