zavřít

Tvůrci Deer Huntera končí

- Byznys autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vývojářská společnost Sunstorm Interactive ukončila v pondělí svoji činnost.

Firma, která má na svědomí třeba loveckou sérii Deer Hunter, add-ony k Duke Nukem 3D nebo loňskou a vcelku vydařenou arkádu Duke Nukem: Manhattan Project se patrně dostala do finanční krize. Samotní představitelé to vysvětlují spíše změnami na trhu. Nyní je prý pro větší firmu v americkém prostředí mnohem těžší soutěžit se studii z Evropy či Jižní Ameriky, kde provozní náklady dosahují mnohem nižších částek.

V současnosti chystal Sunstorm další díl Deer Huntera a akci s kriminální zápletkou Final Score. Kdo tyto hry dokončí, zatím nikdo neví, na forech Sunstormu se objevilo pouze rozloučení a krátký náznak, že chystaný Deer Hunter spadne do nových rukou. Čí budou, můžeme jen domýšlet. Poslední věcí, kterou Sunstorm zřejmě kdy udělá, má být patch na aktuální díl lovecké série, který už brzy dorazí do Infogrames.

kate

Novinky na CZC.CZ

 • hra GRID (PS4)

  GRID přinese závody na čtyřech kontinentech v ...

  1699 Kč Koupit
 • hra F1 2019

  F1 2019 vás jakožto oficiální videohra turnaje Fia Formula ...

  1699 Kč Koupit
 • hra F1 2019

  F1 2019 vás jakožto oficiální videohra turnaje Fia Formula ...

  1999 Kč Koupit

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.