zavřít

Topí se Infogrames v problémech ?

- Byznys autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Podle aktuálních zpráv z GameSpotu, převzatých z francouzského deníku Les Echos, propouští velká vydavatelská společnost Infogrames většinu svých zaměstnanců v Evropě.

Již dříve o místo přišlo asi 150 lidí, z nich převážná většina pocházela z britského vývojového studia, které pro Infogrames vytvořilo Grand Prix 4. V právě probíhající čistce se má počet pracovníků zredukovat až o 60%. 280 lidí bylo propuštěno ve Francii, další dvě stovky ztratí práci v ostatních evropských zemích. Důvodem těchto akcí je podle všeho nepříliš příznivá finanční situace a redukci pracovních sil zamýšlí společnost ušetřit za rok asi 25 milionů eur. Zda podobný osud čeká i další pobočky, zatím nebylo potvrzeno ani vyvráceno.

zdroj: GameSpot

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.