zavřít

Server Stomped omezuje svou činnost

- Byznys autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jak dnes správně zmínili v úvaze na téma krachujících herních webů na BonusWebu, nejohroženějším typem jsou zpravodajské servery s novinkami, které obvykle generují jen 1 shlédnutou stránku za návštěvu.

Právě kvůli nefungujícímu ekonomickému modelu a obecnému nedostatku inzerentů museli dnes opustit takový kvalitní server Stomped jeho zakladatel Redwood a další lidé, kteří přinášeli denní zprávy hlavně o 3D akcích už od roku 1996. Je to pro celou herní branži velká ztráta a především herní distributoři by si měli uvědomit, že pokud to takhle půjde dál a nebudou umísťovat inzerci na tento typ novinkových serverů, o jejich připravovaných hrách se potenciální zákazníci moc nedozví a celý herní průmysl se tak vrátí o krok zpět do "doby temna", kdy ještě nebyl příliš rozvinutý internet a všichni hráči byli odkázání pouze na informace v papírových časopisech.
zdroj: Stomped

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.