Plán vydavatele Wanadoo pro rok 2003
zdroj: tisková zpráva

Plán vydavatele Wanadoo pro rok 2003

17. 1. 2003 15:15 | Byznys | autor: Redakce Games.cz |

Francouzská vydavatelská společnost Wanadoo odhalila svůj harmonogram pro rok 2003, ve kterém uvádí konkrétní data vydání svých titulů.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Kromě již známých projektů, se v onom výčtu objevují i některé, dosud neodhalené. Ale hezky popořadě. Jako první se k evropským hráčům podle rozpisu dostane rozšiřující balíček pro oblíbenou MMORPG, Dark Age of Camelot: Shrouded Isles od Mythic Entertainment, a to už 21. února. Na poslední dva květnové dny se mohou těšit zejména příznivci sportovních titulů, protože v tu dobu má být k dispozici jak Pro Beach Soccer pro Xbox, PS2, GBA a PC, tak Next Generation Tennis 2003 pro PS2 a PC (Xboxová verze až v srpnu). Na podzim, konkrétně 26. září by měla na pulty dorazit strategie Crusaders vyvíjená studiem Black Cactus. Ve stejný den snad otevře brány virtuálního světa také MMORPG Ryzom. 31.října se budete moci začít bát s hororovou adventurou Curse: The Eye of Isis připravovanou vývojáři z Asylum Entertainment. Na konec roku pak Wanadoo naplánovali historickou real-time strategii Pax Romana a tři další tituly, o kterých jsme zatím ještě neslyšeli.

Tím prvním je akční hra Sniper Elite původem od britských Rebellion, která se vedle PCéčkové verze chystá i pro Xbox a PS2. Hra by měla být situována do období konce 2. světové války, konkrétně jara 1945, kdy se už boje chýlily ke konci a vojska ruské a německé armády zuřivě dobývala zničený Berlín. Hráč by měl zastat roli ostřelovače najatého OSS (bývalá CIA) a vydat se na osamocenou misi na ruské území.

Druhý nový titul také pochází od britských vývojářů, také se bude odehrávat za 2. světové války a také jsou připravovány verze pro PC, Xbox a PS2. Projekt dostal pracovní název Behind Enemy Lines (tzn. úplně stejný jako podtitul Commandos) a zařadit by se měl mezi RPG. V případě této hry, která bude zároveň první RPG pro konzole z období 2. světové války, se hráč převtělí do amerického pilota, jehož drama začíná poté, co se svým padákem v roce 1944 seskočí nad Německem. S nacisty v patách se budete muset pokusit přežít a dostat se pěšky do Švýcarska.

Poslední nová hra od Wanadoo se bude jmenovat Al Capone. Nic bližšího, než že by mělo jít o taktickou akci vyvíjenou studiem Spellbound, o ní bohužel zatím nevíme - pravděpodobně však půjde o projekt dříve označený jako Vampire Hunter.

zdroj: GGManiaHomeLAN

korgull

Nejnovější články