zavřít

Microsoft si brousí zuby na Take Two

- Byznys autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

S nedávným uvedením Xboxu na trh, se nyní dá očekávat, že se Microsoft pokusí získat pro svoji herní konzoli co nejvíce exlusivních titulů.

Tento týden se objevily první nepotvrzené zprávy, že by Microsoft rád koupil vydavatelskou firmu Take-Two Interactive. Take-Two to zatím nepotvrdili, údajně se jedná pouze o spekulace, ale teoretický odprodej firmy nevyloučili. Pokud by se však tento byznys uskutečnil, Microsoft by tak získal silnou řadu produktů včetně Max Payne, Duke Nukem Forever a Grand Theft Auto III pro Sony PlayStation 2.

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.