zavřít

Infogrames oznamují Driver 3 pro PC

- Byznys autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Akční automobilovou hru s názvem Driver, která vyšla v roce 1999, si jistě mnozí z vás stále ještě velmi dobře pamatují.

Další díl této úspěšné hry se bohužel na PC už neobjevil a radovat se mohli jen majitelé konzolí od Sony. Když se v únoru tohoto roku objevil promo filmeček pro další díl Driver 3, mluvilo se opět pouze o konzolích a PC hráči byli asi pěkně naštvaní. Dnes je však všechno jinak. Infogrames právě vydali tiskovou zprávu oficiálně oznamující Driver 3, který bude k dispozici jak pro herní konzole (PS2, Xbox a GameCube), tak pro PC. Hra má vyjít někdy příští rok a bude na ní pracovat opět anglický tým Reflections Interactive, který spáchal oba předešlé díly. Další detaily, ani přesnější datum vydání nejsou zatím známy.

zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.