zavřít

Definitivní konec Sir-Techu?

- Byznys autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Podle neoficiálních informací nastává v těchto dnech definitivní konec slavné firmy Sir-Tech (série Jagged Alliance nebo Wizardry).

Její šéf, Ian Curry, je totiž podle e-mailu uveřejněného na této německé fansite ve firmě poslední den a všichni ostatní zaměstnanci již byli propuštění. Informace by odpovídala tomu, o čem jsme psali v novinkách minulý měsíc:

    Současnost a budoucnost Sir-Techu nevypadá právě růžově. Svědčí o tom zastavení prací jak na Jagged Alliance 3, tak na Wizardry 9. Problém je ve financování vývoje, neboť někteří distributoři prý dluží Sir-Techu nějaké peníze. Podle jejich slov se rozhodne v horizontu měsíce až dvou a pokud se neseženou na další vývoj finance, bude vývoj definitivně zrušen.
Po měsíci to tedy vypadá, že se finanční problém nevyřešil a blíží se konec firmy. Raději si však počkejme na oficiální informaci.

Update 20:00 - jednalo se zřejmě o nedorozumění, kanadský Sir-Tech podle vyjádření jeho představitelů nekončí a očekávaná hra Wizardry 8 bude prý určitě dokončena.
zdroj: JaggedAlliance2.de a RPGVault

leon&jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.