Studená válka špiónské tahovky Phantom Doctrine se zhmotní jako deskovka
zdroj: Galaktus Games

Studená válka špiónské tahovky Phantom Doctrine se zhmotní jako deskovka

21. 10. 2020 11:37 | Bleskovky | autor: Patrik Hajda |

Zatímco na Kickstarteru včera odstartovala kampaň deskovky Darkest Dungeon, v mailu mi ve stejné chvíli přistálo oznámení o stolní adaptaci tahové strategie Phantom Doctrine. Půjde o první ze tří chystaných deskovek podle videoher od nově založeného studia Galaktus Games spadajícího pod polskou marketingovou agenturu Galaktus PR. Zbylé dvě hry budou oznámené do konce roku, zatímco deskovku Phantom Doctrine čeká brzká kickstarterová kampaň.

Phantom Doctrine deskovka zdroj: Galaktus Games

V deskovce se hráči společně starají o tajnou službu – vysílají agenty na různé mise za účelem nenápadného ukořistění cenných informací. Mezi misemi, kde se bude klást důraz na stealth, budete vylepšovat svou základnu, abyste se dostali k lepšímu vybavení a vytrénovali své agenty. Z těch se ale časem mohou vyklubat dvojití agenti, kteří vás v ten nejnevhodnější moment zradí.

Phantom Doctrine by měla být řízená příběhem, ale víc toho v tuto chvíli bohužel nevíme. Počkejme si na Kickstarter, kde si už teď můžete zapnout upozornění na spuštění kampaně. Kromě deskovky se také chystá pokračování původní hry Phantom Doctrine 2: The Cabal.

Nejnovější články