Battlefield: Bad Company 2 - Vietnam
Věková dostupnost

Battlefield: Bad Company 2 - Vietnam

Články

Jak šel čas s Battlefield multiplayerem

Battlefield hrám a ne jenom jim se v posledních letech věnuje na výstavách a nakonec vlastně i v recenzích pozornost spíše stran singleplayeru, zatímco na hru více hráčů se tradičně trošku pozapomíná. Ohromné rozpočty, hollywoodské hvězdy a filmové vyprávění jdou ostatně tímto způsobem prodat daleko lépe. Neznamená to ale, že jde o to hlavní! Obzvláště pak v případě Battlefieldu, který si na hře více hráčů udělal jméno, a jeho proměny skvěle demonstrují nejen vývoj průmyslu, ale i DIC, jako firmy směřující od otevřenosti ke svazující nablýskanosti.

Sledujte třetí díl herního pořadu Re-Play

Premiéra čtvrtého dílu herního pořadu Re-Play na Prima Cool už proběhla, je čas na reprízu...

Češtiny, cheaty a wallpapery z ABCgames

Pravidelný týdenní souhrn nově přidaných materiálů na webu ABCgames přináší krom jiného češtinu pro nedávno vydané multiplayerové rozšíření Battlefield: Bad Company 2 – Vietnam (recenze), sadu wallpaperů z očekávané kyberpunkové RPG akce Deus Ex: Human Revolution a obvyklý našup cheatů a trainerů. A pokud by vás v aktuálním výpisu nic nezaujalo, berte jej jako impuls k průzkumu bohatého archivu materiálů, které se na ABCgames podařilo nashromáždit, a ve kterém zcela určitě něco užitečného objevíte. Kompletní výpis po rozkliku.

Vyhlášení soutěže s EA o letenku do Vietnamu

U příležitosti zveřejnění recenze multiplayerového datadisku Battlefield: Bad Company 2 - Vietnam jsme pro vás společně s EA vyhlásili soutěž o zpáteční letenku do vietnamské Hanoje. Zájem byl z vaší strany nebývalý, ale vyhrát mohl pouze jeden, respektive jedna. A tou šťastnou se stala:

Souhrn dění na fanstránkách Vokr.com

Na první pohled by se mohlo zdát, že uplynulý týden nepřinesl žádnou významnou herní sklizeň. Ale je vám snad málo: vydání Battlefield: Bad Company 2 Vietnam na Steamu, třímilionový úspěch Need for Speed: World Online, první velké "killy" nejlepších guild ve World of Warcraft: Cataclysm a další úspěchy pro rozporuplnou střílečku Call of Duty: Black Ops? Další překvapení na vás čekají v kompletním výpisu fanstránek Vokr.com:

Jak se hraje Battlefield: Bad Company 2 - Vietnam

Pokud jste si válečnou střílečku Battlefield: Bad Company 2 dosyta neužili po síti, nadcházející multiplayerové rozšíření Vietnam by vám mělo spravit chuť. Najdete v něm všechno, co by člověk čekal od slušného stažitelného přídavku plus spoustu obsahu, který má svoji povahou blízko spíš k plnohodnotnému datadisku: čtyři nové mapy a pátou odemykatelnou, nové zbraně i vozidla, licencovanou dobovou hudbu nebo třeba voice-over. A jak potvrdil poslední build hry, v džungli na vás čekají nejenom nebezpečné plamenomety, ale třeba i Wagnerova slavná Jízda valkýr, kterou v kontextu Války ve Vietnamu proslavila Coppolova filmová Apokalypsa.
Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Datum recenze:
15. ledna 2011
Recenze