zavřít

Záznam tiskové konference Nintenda

iPad Android PlayStation 4 Windows PlayStation 3 3DS MAC Xbox One Linux Switch iOS

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nintendo to má letos relativně jednoduché. O Switch je obrovský zájem a dobře si vedou i hry na něj. Japonský herní gigant tak může tahat z rukávu jedno eso vedle druhého, značek na to ostatně mají dost: Metroid Prime, Star Fox, Yoshi, Pokémon, Animal Crossing, Super Smash Bros. a tak dále.

Druhou velkou částí tiskovky budou nepochybně i hry od ostatních vydavatelů a řada indie titulů. Teoreticky bychom se mohli dočkat nejen spekulovaného Fortnite, ale i dalších pecek. Co třeba taktéž notně propírané Diablo? Nebo něco staršího od Bethesdy, která se Switche vůbec nebojí? Potenciál pro spoustu zajímavých portů a jiných oznámení je u Nintenda obrovský.

Další původní videa, trailery, první dojmy, blogy a novinky z E3 2018 najdete v našem souhrnném Games.cz E3 2018 speciálu! Online nás můžete sledovat i na FacebookuTwitteruInstagramu a Youtube.

Tagy: plošinovka nintendo switch E3 2018

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.