zavřít

Zaklínač Geralt konečně dorazil do Monster Hunter: World

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Video autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Loni bělovlasý vlk navštívil bojovku Soul Calibur VI, teď se po překvapivém prosincovém oznámení vydává vyčistit od příšer další svět, konkrétně ten z RPG Monster Hunter: World. Nejde jen o pouhé přeskinování hlavního hrdiny, ale plnohodnotný dodatek, který do džungle vnese trochu toho slovanského šarmu a úkoly podobné těm, které můžete znát z Divokého honu.

Nový svět zahltily dříve neviděné kreatury, které může vystopovat a zabít pouze proslulý zaklínač. Geralt si přitom za své služby nezvykle nic neúčtuje. Na PC a konzolích se tohohle updatu dočkají úplně všichni hráči bez dodatečných plateb.

Aby byl zážitek ještě autentičtější, kromě vnější podoby si Bílý vlk uchovává i svého dabéra Douga Cocklea. V první části dodatku vám v úkolníčku přistane kontrakt, kde musíte vyřešit záhadu sužující starodávný les, a pokud ho splníte, budete moct v Geraltově brnění a s jeho stříbrným mečem pobíhat i se svou běžnou postavou. Váš Palico na sebe naproti tomu vezme podobu nekkera, který se může opírat o novou prokletou hůl se stylovou lebkou a pařáty.

Druhou část kontraktu pak mohou splnit všichni mezi 15. únorem a 1. březnem a nepůjde o nic menšího, než o snahu porazit místního lešije. Tenhle souboj můžete plnit v multiplayeru, ale budete na něj potřebovat HR minimálně na 50. úrovni. Odměnou za zneškodnění ducha lesa je brnění, které ve třetím Zaklínači nosila Ciri, a dvojice dýk.

Poměrně rozsáhlý update můžete už teď stahovat v případě, že vlastníte základní Monster Hunter: World na PC, Xbox One i PlayStation 4.

Tagy: monstrum akční fantasy RPG kooperace bojovka

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.