Zaklínač Geralt konečně dorazil do Monster Hunter: World
zdroj: tisková zpráva

Zaklínač Geralt konečně dorazil do Monster Hunter: World

8. 2. 2019 13:31 | Video | autor: Šárka Tmějová |

Loni bělovlasý vlk navštívil bojovku Soul Calibur VI, teď se po překvapivém prosincovém oznámení vydává vyčistit od příšer další svět, konkrétně ten z RPG Monster Hunter: World. Nejde jen o pouhé přeskinování hlavního hrdiny, ale plnohodnotný dodatek, který do džungle vnese trochu toho slovanského šarmu a úkoly podobné těm, které můžete znát z Divokého honu.

Nový svět zahltily dříve neviděné kreatury, které může vystopovat a zabít pouze proslulý zaklínač. Geralt si přitom za své služby nezvykle nic neúčtuje. Na PC a konzolích se tohohle updatu dočkají úplně všichni hráči bez dodatečných plateb.

Aby byl zážitek ještě autentičtější, kromě vnější podoby si Bílý vlk uchovává i svého dabéra Douga Cocklea. V první části dodatku vám v úkolníčku přistane kontrakt, kde musíte vyřešit záhadu sužující starodávný les, a pokud ho splníte, budete moct v Geraltově brnění a s jeho stříbrným mečem pobíhat i se svou běžnou postavou. Váš Palico na sebe naproti tomu vezme podobu nekkera, který se může opírat o novou prokletou hůl se stylovou lebkou a pařáty.

zdroj: Archiv

Druhou část kontraktu pak mohou splnit všichni mezi 15. únorem a 1. březnem a nepůjde o nic menšího, než o snahu porazit místního lešije. Tenhle souboj můžete plnit v multiplayeru, ale budete na něj potřebovat HR minimálně na 50. úrovni. Odměnou za zneškodnění ducha lesa je brnění, které ve třetím Zaklínači nosila Ciri, a dvojice dýk.

Poměrně rozsáhlý update můžete už teď stahovat v případě, že vlastníte základní Monster Hunter: World na PC, Xbox One i PlayStation 4.

Nejnovější články