zavřít

Seriálový Zaklínač podle producentky „nebude pro děti“

- Téma autor: Václav Pecháček Komentáře: 0

Seriálový Zaklínač se pohybuje větší rychlostí, než jsem po jeho oznámení očekával. Už nějakou dobu známe většinu důležitých herců, představitele Geralta, Henryho Cavilla, jsme dokonce viděli v kratičkém teaseru, no a teď už je zjevně hotový a sestříhaný hrubý nástřel některé epizody. Hlavní producentka Lauren S. Hissrichová se na něj dívala a má pro fanoušky zásadní informaci: „Nebude to pro pětileté děti. Vážně ne.“

Ne že by to byla informace zrovna překvapivá, protože Andrzej Sapkowski se neštítí ani krve, ani nahoty, ale i tak je fajn vědět, že producentčin pětiletý syn Ben si pokoukání moc neužil. Představuju si jeho zděšenou tvářičku a třesoucí se spodní ret a jsem za to rád – asi nikdo nechce umírněnou pohádku, co vždycky střihne jinam, jakmile Geralt někoho rozpárá mečem.

Když pomineme vhodnost či nevhodnost pro předškoláky, další klíčovou informací v přiloženém tweetu je skutečnost, že se už vůbec je nač dívat. Samozřejmě to asi nebude zrovna finální verze (seriál očekávejte spíš v roce 2020, letošní vydání by bylo překvapení), ale klidně by se mohl co nevidět vyrojit nějaký menší trailer.

A pokud ne, nevadí. Jen ať producenti nespěchají a vytvoří pro Netflix co nejlepší drsné fantasy, které vyděsí všechny malé dětičky a přitáhne k sobě spoustu diváků s čerstvými abstinenčními příznaky po skončení poslední sezóny Hry o trůny.

Na vysokorozpočtové ztvárnění zaklínačské ságy máme nejspíš jenom jeden pokus – pokud to nevyjde teď, kdy jsou na západě hry a knížky na vrcholu popularity, pak to nevyjde asi nikdy. A vyjít to musí pořádně, aby si seriál mohl dovolit platit top hvězdu Cavilla po dalších několik let/sérií. Takže si všichni vezměme příklad z Geralta chrnícího v hrobce princezny Addy a buďme trpěliví.

Tagy: Zaklínač (série) seriál fantasy

Zdroje: Lauren S. Hissrich - Twitter

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.