zavřít

Video ze Skywindu předvádí pokrok za uplynulý rok a hledá novou krev

PC

- Video autor: Honza Konfršt Komentáře: 0

Existují modifikace drobné, velké, ale také megalomanské. A do poslední kategorie rozhodně spadá i Skywind – snaha o převedení světa Morrowindu do enginu Skyrimu. Do dokončení projektu vzniklého z iniciativy TESRenewal ale ještě zbývá spousta práce a především je třeba řada nadšených specialistů. A právě i k nalákání lidí slouží nové video – v pořadí již čtvrtý vývojářský deníček, který tak vedle představení dosavadního pokroku vyzývá ke spolupráci.

Aktuálně tým vývojářů například potřebuje speciality na textury, architekturu, ošacení postav i na tvorbu jejich zbraní. Hodí se ale koneckonců také dabéři potřební z rozmluvení postav. Stále je tak co dělat a z náhledů na nehotové aspekty hry se zdá, že vývoj nemůže nikdy skončit. Na druhou stranu ale dosavadní záběry však rovněž odhalují i obrovské množství práce, kterou tým za poslední rok udělal.

Na videu je totiž pořádně vidět, že v uplynulém roce se vývoj přesunul od konceptu k mnoha konkrétnějším věcem, díky nimž nejen, že ožívají nové lokace, ale můžete se podívat i na souboj apod. Pokud byste snad chtěli s vývojem pomoci a nebo jen měli zájem dozvědět se o tvorbě modifikace něco víc, můžete zavítat na dedikovanou stránku TESRenewal, kde se mohou talentovaní dobrovolníci hlásit.

Tagy: The Elder Scrolls (série) fantasy RPG first person

Zdroje: tisková zpráva,TESrenewal.com

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.