Video ze Skywindu předvádí pokrok za uplynulý rok a hledá novou krev
zdroj: tisková zpráva

Video ze Skywindu předvádí pokrok za uplynulý rok a hledá novou krev

8. 3. 2016 11:40 | Video | autor: Honza Konfršt |

Existují modifikace drobné, velké, ale také megalomanské. A do poslední kategorie rozhodně spadá i Skywind – snaha o převedení světa Morrowindu do enginu Skyrimu. Do dokončení projektu vzniklého z iniciativy TESRenewal ale ještě zbývá spousta práce a především je třeba řada nadšených specialistů. A právě i k nalákání lidí slouží nové video – v pořadí již čtvrtý vývojářský deníček, který tak vedle představení dosavadního pokroku vyzývá ke spolupráci.

Aktuálně tým vývojářů například potřebuje speciality na textury, architekturu, ošacení postav i na tvorbu jejich zbraní. Hodí se ale koneckonců také dabéři potřební z rozmluvení postav. Stále je tak co dělat a z náhledů na nehotové aspekty hry se zdá, že vývoj nemůže nikdy skončit. Na druhou stranu ale dosavadní záběry však rovněž odhalují i obrovské množství práce, kterou tým za poslední rok udělal.

Na videu je totiž pořádně vidět, že v uplynulém roce se vývoj přesunul od konceptu k mnoha konkrétnějším věcem, díky nimž nejen, že ožívají nové lokace, ale můžete se podívat i na souboj apod. Pokud byste snad chtěli s vývojem pomoci a nebo jen měli zájem dozvědět se o tvorbě modifikace něco víc, můžete zavítat na dedikovanou stránku TESRenewal, kde se mohou talentovaní dobrovolníci hlásit.

Nejnovější články