zavřít

Video-recenze Wii Fit

Wii

- Video autor: Petr Poláček Komentáře: 0

S domácí trenérkou jsme se naučili základy jógy, předvedli pár posilovacích cviků, na svém těle roztočili několik obručí a na mamutím můstku málem překonali kritický bod.

Autor: Ondřej Broukal
Publikováno: 30.dubna 2008


Chcete-li zhubnout, dejte se na video-recenze! Původně měl sice úvodní slogan znít trochu jinak, jenže při tvorbě této jsem se zapotil daleko víc, než při testování předmětu jejího zájmu, fitness programu Wii Fit dodávaného se speciální rovnovážnou podložkou Wii Balance Board. Díky nezměrnému úsilí se nakonec pořad: "Buď Fit s Tiscali" podařilo včas dokončit a doufáme, že vás vedle poučení o moderních tréninkových metodách také dobře pobaví.

Své síly jsme spojili s předním trenérem a propagátorem zdravého životního stylu Michalem Jonášem, jenž s vámi během deseti minut projede základy jógy, předvede pár posilovacích cviků, na svém těle roztočí několik obručí a na mamutím můstku málem překoná kritický bod. Kromě fyzického týrání vás také čeká detailní pohled na samotnou podložku a sestřih z novinářské prezentace distributora ConQuest.stažitelná verze ve vysokém rozlišení (100 MB, 720x528 - doporučujeme)

nebo v nízkém rozlišení (18 MB)

Další podobná videa si pusťte v sekci video-recenzí (jinak přístupné z levého menu)


Ondřej Broukal
autorovi je 29 let a vystudoval VŠE v Praze; orientuje se na 3D akce, ale nepohrdne ani pořádným RPGčkem či adventurou; v branži začínal jako redaktor GamePage, poté produkoval pořad Top Games a píše i pro GameStar; nyní je na volné noze a pracuje na vlastních projektech
 
 
Ondřej Broukal

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.