Video-recenze Singularity (HD)
zdroj: tisková zpráva

Video-recenze Singularity (HD)

9. 7. 2010 0:00 | Video | autor: Petr Poláček |

Mezi jednu z největších předností nové FPS patří hrátky s časem, díky nimž se ocitnete na tom samém místě o půl století zpátky - tedy krátce před katastrofou.


Autor: Josef Eisner
Publikováno: 9. července 2010

Zvětšit zdroj: tisková zpráva Označit novou FPS Singularity přívlastkem zvláštní či převratná by asi nebylo na místě. On i úvod hry totiž působí jako béčkový film, v němž máte jako americký voják za úkol zjistit příčinu vysoké radiace na malém ostrově nedaleko Ruska. Ovšem zdání může klamat a hned po neplánovaném přistání nastupuje totiž ta pravá a hutná atmosféra známá například z Bioshocku. Mezi jednu z největších předností této hry patří bezesporu hrátky s časem, zapříčiněné právě prvkem E99, který se volně povaluje ve všech možných zákoutích po celém ostrově. Díky časové anomálii se ocitnete na tom samém místě, ale o dobrého půl století zpátky - tedy krátce před katastrofou. A právě po objevení zařízení pro manipulaci s časem, umístěném na levém zapěstí, začítá to pravé ořechové. Sledujte profesionální video-recenzi PC verze Singularity v HD kvalitě:



stáhnutelná HD verze lokálně (534 MB, 1280x720, mirror)


Další podobná videa si pusťte v sekci video-recenzí (jinak přístupné z levého menu)

Textové články o Singularity zde (preview, novinky...)



Josef Eisner
autorovi je 26 let, pracuje ve firmě zabývající se digitalizací tech. dokumentace; zaměřuje se na FPS, nepohrdne ani závodními hrami či kvalitní hororovou adventurou; baví ho IT ve všech směrech, rád si zahraje pool/snooker nebo šipky
 
 

Josef Eisner

Nejnovější články