zavřít

Video-recenze Project Gotham Racing 4

Xbox 360

- Video autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Konečně nám zaparkoval v arkádové garáži na Xboxu 360. V krátké, avšak o to intenzivnější projížďce jsme se soustředili na nově přibyvší motorky, efekty počasí a rozdíly v grafice oproti minulému dílu.

Autor: Ondřej Broukal
Publikováno: 19.října 2007


Tak nám v arkádové garáži na Xboxu 360 konečně zaparkoval Project Gotham Racing 4!!! To je zpráva, na kterou dozajista čekali všichni příznivci bezstarostného závodění po městských okruzích, kteří žádají hlavně zábavu a příliš nelpí na realističnosti. Díky perfektním reflexům se mi naštěstí podařilo klíčky shrábnout dřív, než k nim dorazil na textovou recenzi natěšený kolega Marek Beniač. A díky tomu vám mohu v našem video okénku přiblížit své dojmy z krátké (nejde tedy o "hloubkovou" video-recenzi po dlouhém hraní jako jindy - pozn.ed.), avšak o to intenzivnější projížďky.

Zajímá vás, zda se nově přibyvší motorky ovládají stejně blbě jako ty v Test Drive Unlimited? Chcete vědět, jaké bude počasí? Nevěříte, že se grafika od předchozího dílu prakticky vůbec nezměnila? V tom případě nechápeme, proč už se dávno nedíváte...stažitelná verze ve vysokém rozlišení (67 MB, 720x528 - doporučujeme)

nebo

stažitelná verze v nízkém rozlišení (17 MB, 360x256, DivX)


Další podobná videa si pusťte v sekci video-recenzí (jinak přístupné z levého menu)

Ondřej Broukal
autorovi je 29 let a vystudoval VŠE v Praze; orientuje se na 3D akce, ale nepohrdne ani pořádným RPGčkem či adventurou; v branži začínal jako redaktor GamePage, poté produkoval pořad Top Games a psal i pro GameStar; nyní je na volné noze a pracuje na vlastních projektech
 
 
Ondřej Broukal

Novinky na CZC.CZ

 • hra NBA 2K20

  Hry vydané v rámci legendární franšízy NBA 2K se za dlouhé ...

  2499 Kč Koupit
 • hra NBA 2K20

  Hry vydané v rámci legendární franšízy NBA 2K se za dlouhé ...

  2499 Kč Koupit
 • hra NBA 2K20 (SWITCH)

  Hry vydané v rámci legendární franšízy NBA 2K se za dlouhé ...

  1799 Kč Koupit

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.