zavřít

Video-recenze PC verze Dark Sector

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Video autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Ponořte se do příběhu tajného agenta, s nímž si díky jeho unikátní zbrani Glaive užijete takové zábavy a adrenalinu jako už dlouho v žádné hře.

Autor: Josef Eisner
Publikováno: 22.dubna 2009


Ponořte se do příběhu tajného agenta Haydena, ve kterém si během cca 10-12 hodinové hrací doby užijete takové zábavy a adrenalinu jako už dlouho v žádné hře. A to nejen díky hlavní postavě a její unikátní zbrani Glaive, která v průběhu hry získává nové schopnosti a vlastnosti (zesílený hod, možnost ovlivnit dráhu letu Glaivu ve zpomaleném režimu, nabití elektřinou, ohňem a ledem, či silový štít, neviditelnost a oblek), ale také díky nemalému počtu všemožných hádanek, které budete muset vyřešit. Tím vás bude Dark Sector ve svém průběhu stále znovu a znovu něčím překvapovat. Nechcete-li se o to všechno připravit při vlastním hraní nedávno uvedené konverze pro PC, raději se na video-recenzi, která vznikla ve spolupráci s RecenzeHer.eu, nedívejte po celých jejích deset minut.stažitelná verze (229 MB, 640x480)


Další podobná videa si pusťte v sekci video-recenzí (jinak přístupné z levého menu)

Textová recenze Dark Sector zde

Josef Eisner
autorovi je 26 let, pracuje ve firmě zabývající se digitalizací tech. dokumentace; zaměřuje se na FPS, nepohrdne ani závodními hrami či kvalitní hororovou adventurou; baví ho IT ve všech směrech, rád si zahraje pool/snooker nebo šipky
 
 
Josef Eisner

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.