zavřít

Video-recenze Overlord II

- Video autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Zlo si vždy najde cestu! Liší se však to drancování a zabíjení všeho možného se smečkou věrných skřetů nějak od prvního dílu? Zjistíte v těchto sedmi minutách.

Autor: Josef Eisner
Publikováno: 31.července 2009


Zlo si vždy najde cestu! Vaším úkolem se stane zabírání území, drancování a zabíjení všeho možného se svou smečkou věrných skřetů. Jak málo se hra liší od prvního dílu, zjistíte v sedmi minutách profesionální video-recenze:
stažitelná verze z lokálního mirroru (360 MB, 1280x720, mirror)


Další podobná videa si pusťte v sekci video-recenzí (jinak přístupné z levého menu)

Textové články o Overlord II zdeJosef Eisner
autorovi je 26 let, pracuje ve firmě zabývající se digitalizací tech. dokumentace; zaměřuje se na FPS, nepohrdne ani závodními hrami či kvalitní hororovou adventurou; baví ho IT ve všech směrech, rád si zahraje pool/snooker nebo šipky
 
 
Josef Eisner

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.