zavřít

Video-recenze Crysis

Windows

- Video autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Díky zapůjčenému dělu jsme procestovali ráj na Zemi v ultra grafice a zážitky ze spanilé jízdy s CryEnginem2 pod kapotou pro vás zaznamenali do dosud nejdelší video-recenze. BONUS: porovnání úrovně detailů.

Autor: Ondřej Broukal
Publikováno: 9.prosince 2007


Letos jsme museli být skutečně mimořádně hodní, když nás Ježíšek obdařil tolika skvělými dárečky. Jedním z nejočekávanějších, na jehož rozbalení se třásla nekonečná fronta zájemců, byl balíček v sytě zeleném papíře s rudými fleky na řadě míst, převázaný sněhobílou mašličkou. Zelená symbolizuje tropy, kde se vše odehrává, rudá krvavé hardwarové nároky a bílá teploty pod bodem mrazu.

First-person akce Crysis nakonec splnila naše očekávání. Díky zapůjčenému dělu jsme se prostříleli na samotný závěr v ultra grafice a zážitky ze spanilé jízdy s CryEnginem2 pod kapotou pochopitelně zapsali na redakční disk. Výňatek ze zápisků cestovatele po ráji na Zemi: "po mnohahodinové cestě jeepem jsem narazil na severokorejské vojáky trpící nějakou zvláštní nemocí snižující intelekt. Naštěstí jsem u sebe nesl lék - ostře nabitý samopal a podal jim pár utěšujících "pilulek". Druhý den ráno jsem místo rozcvičky naporcoval pár vzrostlých palem a dal se znovu na cestu. Vozidlo s sebou tu a tam škublo, ale díky silným pohonným jednotkám od NVIDIE byla jízda vcelku plynulá a já se brzy dostal na místo určení, k opuštěnému dolu." Víc nebudeme prozrazovat, od toho je tu tlačítko PLAY.stažitelná verze ve vysokém rozlišení (112 MB, 720x528 - doporučujeme)

nebo

stažitelná verze v nízkém rozlišení (25 MB, 360x256, DivX)


Další podobná videa si pusťte v sekci video-recenzí (jinak přístupné z levého menu)

Více o Crysis na TISCALI Games: Mega-recenze, Ladíme výkon a další

Ondřej Broukal
autorovi je 29 let a vystudoval VŠE v Praze; orientuje se na 3D akce, ale nepohrdne ani pořádným RPGčkem či adventurou; v branži začínal jako redaktor GamePage, poté produkoval pořad Top Games a píše i pro GameStar; nyní je na volné noze a pracuje na vlastních projektech
 
 
Ondřej Broukal

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.