zavřít

Videa: The Path, Army of Two, Facebreaker

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Bloudění holčičky pohádkovým lesem jak z Alice, zpět do Iráku po výsadku vznášedla na moře a karikaturovaní boxeři od EA.

V prvním videu z hraní pohádkovo-hororové adventury The Path bloudí holčička jak z American McGee's Alice tajemným lesem. Navzdory důraznému varování autorů, že jde o pre-alphu, jsou některé interiéry jak z Wolfensteina 3D a animace jak z minulého století, jakkoli jinak výtvarná stránka oplývá zvláštní atmosférou. O důvodech výpravy zpět do Iráku pojednává x-tý renderovaný filmeček, zakonečný vysazením ozbrojeného vznášedla z letadla riskatně letícího těsně nad mořskou hladinou. Konečně při tom můžete nahlédnout dvojce žoldáků do tváře, než si nasadí přilby. Do počtu pak je mini-ochutnávka animací z mainstreamového boxu Facebreaker od EA, "pro změnu" s karikaturami sportovců.


The Path alpha gameplay video - stažitelná verze (66 MB, HD)


Army of Two back to Iraq cinematic trailer - stažitelná verze (39 MB, HD)


Facebreaker teaser

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.