zavřít

Videa: Pure, Settlers VI datadisk, Worldshift

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Záběry z hraní: se čtyřkolkami v nedotčených národních parcích, dále indických osadníků a řádění obřích bossů ve fantasy RTS.

Týden po oficiálním ohlášení se objevilo video ze skutečného hraní arkádových závodů Pure, které se od renderovaného filmečku ani tak moc neodlišuje a láká na prohánění čtyřkolek a jejich skoky mezi horami, smrky a jezery v okouzlujících scenériích nedotčených národních parků. V pořadu UbiSoft TV debutovaly vedle Far Cry 2 také první ukázky z indického datadisku Empire of the East pro Settlers VI, které jsme sestřihali do minutové podívané. Poslední hrou v dnešní video-newse je rovněž strategie, tentokrát bulharské fantasy Worldshift, které si již mohou předplatitelé FilePlanet vyzkoušet v betatestu. Nejzajímavější na čtvrtém traileru jsou bossové ze skirmishe a celkově pohledná grafika ocejchovaná logem NVIDIE.


Pure trailer 2


Settlers VI Empire of the East - Tiscali sestřih gameplay ukázek


Worldshift trailer 4

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.