zavřít

Ve Friday the 13th se objeví i noční můra Jasona Vorheese

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

I noční můry mohou mít své noční můry. Pro Jasona Vorheese, hlavního „hrdinu“ hororové série Pátek třináctého je to chlapík jménem Tommy Jarvis, který jej poprvé opravdu s definitivou zabil. Tedy jak to alespoň u záporáka z podobné série jde. Právě Tommy se objeví i v chystané hře Friday the 13th, která nakonec nebude mít jen ryze multiplayerovou podobu, v níž hráči čelí jednomu dalšímu, který hraje Jasona.

Hra měla vyjít na podzim, ale nakonec se vývojáři z Gun Media rozhodli do hry přidat i hru pro jednoho hráče, což celý vývoj zpozdilo. Nakonec by tedy měla vyjít multiplayerová část na jaře příštího roku a verze pro jednoho hráče o pár měsíců později, ještě ale během léta.

Právě verze pro jednoho hráče by se měla celkem lišit od spíše sandboxové multiplayerové části. Roli ostatních postav zastanou AI ovládaní boti, některé úrovně budou přímo inspirované filmy a co se týče Tommyho Jarvise, není úplně jasné, zda bude jedním z možných hrdinů, či si jej třeba budete moci odemknout časem v multiplayeru. Pokud ano, dalo by se, vzhledem k jejich minulosti z filmů, očekávat, že bude mít i se svou brokovnicí schopnost Jasona prostě zlikvidovat.

Tagy: horor multiplayer filmová hra

Zdroje: PC Gamer

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.