zavřít

V PlanetSide Arena si zastřílíte z oblíbených zbraní a zajezdíte ve známých vozidlech

PlayStation 4 Windows

- Video autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Do vydání dalšího dílu série PlanetSide zbývají bezmála tři týdny. Studio Daybreak Games proto začíná s mediální masáží svých fanoušků, na které cílí první video z cyklu „Inside the Arena“. Dozvíte se v něm, jak se to má se zbraněmi a vozidly v nadcházející onlinové střílečce PlanetSide Arena.

Přestože PlanetSide 2 stále běží a dostává nový obsah, tvůrci se už chystají ven s dalším titulem, který si rovněž vyžádá nemálo péče po svém vydání. PlanetSide Arena totiž chystá takzvané Battle Pass sezóny, během kterých se bude objevovat nový obsah spolu s dalšími herními módy.

Od vydání hry se můžete zúčastnit klasické battle royale, a to buď sami, nebo v trojčlenných týmech. Druhým a posledním startovním módem bude Massive Clash, ve kterém se utkají dva týmy po 250 hráčích. Počítáte správně. Na jedné mapě se bude v jednu chvíli řezat 500 vojáků.

Před Vánoci vydaná tiskovka mluvila dokonce o jednom tisíci hráčů v jednom zápase, ale informace na Steam stránce momentálně slibuje „pouze“ polovinu. I tak to jistě bude zajímavá podívaná, ve které jsou noví hráči samozřejmě vítáni, ale hlavně ti věrní se budou v jistých směrech cítit jako doma.

Spousta dříve debutujících zbraní se totiž vrací. Mají tedy přepracované modely, ale znalci předchozích dílů by okamžitě měli vědět, co od nich z hlediska střelby očekávat. Těšte se i na nové zbraně a jejich vylepšování v průběhu zápasu. Podobné péče se dočkala i vozidla, mezi kterými naleznete ozbrojená auta, čtyřkolky a o něco víc futuristická vznášedla.

PlanetSide Arenu můžete předobjednávat na Steamu. Na výběr máte ze dvou balíčků v 50% slevě, z nichž první zpřístupňuje nové brnění pro všechny tři třídy (Assault, Medic, Engineer) a druhý, dražší, k tomu přidá vozidlo a kosmetické doplňky. V obou případech máte za předobjednání zajištěnou první sezónu Battle Passu. PlanetSide Arena vychází 29. ledna.

Tagy: multiplayer mmo battle royale

Zdroje: VG247

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.