V PlanetSide 2 půjde v blízké budoucnosti budovat a bránit základny
zdroj: tisková zpráva

V PlanetSide 2 půjde v blízké budoucnosti budovat a bránit základny

24. 11. 2015 16:27 | Novinky | autor: Honza Konfršt |

Rozhodně se nedá říci, že by tvůrcům online akce PlanetSide 2 chyběly ambice. Právě naopak, jak napovídá stream na Twitchi, mají v rukávu schovaná esa a nebojí se je použít. Tři roky po vydání v listopadu 2012 (PC) představili možnost budovat na rozsáhlých mapách základny a obranné struktury. K dispozici budou například umělou inteligencí ovládané věže, generátory a obranné zdi.

Střílny můžete ovládat osobně z pohledu třetí osoby nebo je po upgradu necháte základnu, a hlavně její jádro, chránit automaticky. Základny včetně obranných struktur můžete stavět kdekoli na mapě, ale samozřejmě si to vyžádá čas a potřebné zdroje stejně jako případné vylepšování.

První verze celého nového systému stavění základem se snad zanedlouho objeví na testovacích serverech s tím, že do veřejné verze by se mohl dostat ještě před koncem roku. K dispozici však v rámci něj bude pár základních struktur a bloků a zřejmě i dosti spartánské ovládání a rozhraní. Tvůrci pak budou logicky celý systém ladit a postupně přidávat například nové bloky a akce, které s nimi lze provádět.

Záznam streamu nabízí vedle několika pádů hry a spousty tlachání také záběry přímo ze hry s komentářem vývojářů, které představují nejen budování základny, ale i její rozšiřování a vylepšování obranných věží. Vidět lze nadále i obranu, správu prostředků nutných k expanzi a celkově zakomponování těchto novinek do stávajících mechanismů.

Nejnovější články