zavřít

V Pillars of Eternity II vám kromě mečů poslouží i bomby a výbušné sudy

PlayStation 4 Windows MAC Xbox One Linux PS4 Pro Switch Xbox One X

- Video autor: Václav Pecháček Komentáře: 0

Pillars of Eternity II vychází už za několik dní, a nové vývojářské video moc pěkně vysvětluje, kde se vzal podtitul Deadfire. Zaprvé je to, jak známo, název souostroví, kde se příběh odehrává, zadruhé je to zkratka odvozená z „dead by fire“. To aspoň soudím ze skutečnosti, že nepřátelé na záběrech vybuchují zleva zprava – buď jsou nalákáni k hořlavým barelům, nebo jim hráč rovnou šoupne do kapsy odjištěný granát, aniž by si toho všimli.

K dalším vychytávkám patří třeba koště, kterým zametete „trash moby“, tedy slabé nepřátele, co se na vás pohrnou v obřích vlnách. A když už jsme u vln: můžete si pojmenovat lodě, které získáte! A co víc, bezejmenné jsou i některé ostrovy, a když je objevíte, jako správný kolonizátor můžete jejich obyvatelům vnutit jméno v jazyce, který v životě neslyšeli.

V lodi taky můžete navštívit svůj osobní zvěřinec, kde se vyskytují všichni mazlíčci, které jste na svých cestách nashromáždili. Nic neuleví vašemu svědomí poskvrněnému desítkami výbušných vražd tak jako olíznutí od malého chlupatého zvířátka.

Skvělou zprávou je přítomnost kompletního dabingu, který by se měl týkat úplně všech scén. To vyžaduje namluvení pozoruhodného množství textu, ale je pravda, že Divinity: Original Sin II to dokázala, tak proč by to nezkusily i Pillars?

Zbytek novinek můžete sami vykoukat z videa nebo se zkrátka obrnit trpělivostí a vyčkat do 8. května, kdy si je spolu se vším ostatním vyzkoušíte v plné verzi.

Tagy: fantasy RPG

Zdroje: MMORPG

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.