zavřít

V diablovce Warhammer: Chaosbane roztočíte kladivo a zažehnete plameny

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Video autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Ať už se v příštím roce rozhodnete navštívit Starý svět úplně sami, nebo v doprovodu až tří dalších kamarádů, dostanete na výběr ze čtyř postav s různým, ale smrtícím zaměřením. Studio Eko Software se pochlubilo dvěma ze čtyř hrdinů, se kterými se vrhnete proti monstrům Chaosu v připravované diablovce Warhammer: Chaosbane.

Jako první si své minuty slávy užívá tank Konrad Vollen. Pokud nedáte dopustit na boj tělo na tělo, Konrad, kapitán Říše, je vaše jasná volba. Po hlavě se vrhá mezi desítky nepřátel, kde rozpoutává pravé peklo mnoha plošnými útoky. Dokáže se ohánět mečem i kladivem, ale nedá z ruky ani svůj věrný štít.

Právě ten se stará o jeho ultimátní schopnost, která je – stejně jako v případě ostatních hrdinů – odemčena naplněním ukazatele krvežíznivosti po zmasakrování mnoha chaosáků. V tu chvíli Konradův štít nabobtná a kapitán s jeho pomocí jako rozjetá lokomotiva prorazí blížící se hordu a usmrtí všechny její členy.

Zato vznešený elf Elontir se cítí mnohem líp mimo bitevní vřavu. Jako většina mágů nenosí bytelný kyrys, ale prostý plášť, který ho před pařáty moc neochrání. Ale zatímco Konrad vystavuje kůži nepřátelům, Elontir vyvolává ohnivé zdi, ohnivá tornáda, ohnivé kužely… Přitom nejde o čaroděje soustředícího se jen na plameny.

Elf umí zpomalit čas pro vybrané nepřátele, dovolí vám kontrolovat pohyb vyvolaných kouzel, rychlým teleportem se vzdálí od nebezpečí, a když přijde na nejhorší, nebojí se ohnat holí a kudličkou. Člověk a vznešený elf se nám tedy detailně představili, na řadě je ještě lesní elf a trpaslík. Warhammer: Chaosbane vyjde příští rok na PC, PlayStationu 4 a Xboxu One.

Tagy: warhammer

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.