Sledujte stream tiskových konferencí Gamescom 2019
zdroj: Archiv

Sledujte stream tiskových konferencí Gamescom 2019

19. 8. 2019 16:15 | Video | autor: Redakce Games.cz |

Letošní Gamescom bude mít poprvé v historii oficiální zahajovací večer, který by měl většinu trailerů a oznámení dostat hezky do kupy na jedno místo. Kromě něj si vlastní tiskovou konferenci přichystal ještě Microsoft s nadcházejícím line-upem pro Xbox a Google se svou streamovací službou Stadia. My vám je všechny hezky živě okomentujeme z našeho pražského studia.

Naše kolínská výprava se v této chvíli nachází ještě někde na německé dálnici, my už se ale pilně připravujeme na nápor všech oznámení, která vám přineseme hezky najednou v jednom streamu. V 17:00 startuje Inside Xbox, kde se objeví nové záběry z Gears 5, Ghost Recon Breakpoint, Destiny 2: Shadowkeep a další.

Po krátké pauze se v 19:00 přihlásíme se streamem Google Stadia Connect, který slibuje nové trailery od herních partnerů Googlu. Hlavní dvouhodinová otevírací konference celého Gamescomu pak startuje ve 20:00, potrvá přibližně 2 hodiny a ukáže se v ní přes 25 titulů. Moderuje ji Geoff Keighley, k němuž se připojí zástupci zásadních velkých vydavatelů včetně exkluzivního odhalení od Hidea Kodžimy. Startujeme v 16:45 na našem YouTube kanále:

zdroj: Archiv

Nejnovější články