zavřít

Silas střílí lidi do obličeje v traileru na Call of Juarez: Gunslinger

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Už je to tady. Zítra vychází na PC, X360 a PS3 westernová a lehce nepříčetná střílečka Call of Juarez: Gunslinger (a její hrdina Silas Greaves bude rád, když si přečtete naše první dojmy), což vám oznamuje se vší parádou hromadného zabíjení lidí skrze olovo násilně vložené do obličejů. Protože Silas ví, že nejjistější cesta je střelit soupeře právě mezi oči.

Rozsáhlý trailer představuje snad všechny prvky hry včetně přehnaného násilí, humoru, speciálních schopností a ultimátního střílení z dvou krátkých brokovnic najednou. Tam už je jedno, jestli trefíte obličej. Do redakce by nám měl dorazit dostavník s hrou každým okamžikem, takže se pak těšte na recenzi masakru jménem Call of Juarez: Gunslinger, před kterým zbledne i divoký západ.

...

Tagy: humor FPS western

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.