zavřít

Sedmnáct minut hraní Dead Space 3 aneb parťák na vysílačce

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Podobná mamutí videa jsou užitečná, pokud máte starost o to, jak bude hra vypadat s novými...

Podobná mamutí videa jsou užitečná, pokud máte starost o to, jak bude hra vypadat s novými prvky. Což je v případě Dead Space 3 hlavně obava, zda se neztratí hororovost ve prospěch akčnosti. Jak ale tenhle průchod Eudorou ukazuje, oné hororovosti by zde mělo zbýt dost. Samozřejmě, fakt, že máte parťáka, minimálně na vysílačce, trochu ubírá z pocitu, že jste na všechno sami, ale Nekromorfové to snad vynahrazují.

Asi není nutné zdůrazňovat, že, zcela logicky, video nějaké ty spoilery ukáže, když se jedná o záznam mise. Pokud ale váháte, zda do hry investovat, může to být velmi šikovný pomocník, který naznačí, zda titul splňuje vaše nároky nebo se odklonil od toho, co byste si přáli.

Tagy: horor akční sci-fi survival

Zdroje: All Games Beta

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.