zavřít

Retro GamesPlay: Hrajeme Star Trek Judgment Rites

Windows

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jelikož nás opustil Leonard Nimoy alias pan Spock, vzpomeneme na něj, podobně jako mnozí další, skrze hru. Tou bude klasika z roku 1993 Star Trek: Judgment Rites. Čeká vás řešení vesmírných záhad, vesmírné souboje a samozřejmě dabing herců známých ze seriálu, samozřejmě včetně Leonarda Nimoye. Tam, kam se ještě nikdo jiný nevydal (když pomineme tisíce jiných hráčů) se odvážně vydal kapitán Pavel Dobrovský a, jelikož jej tentokrát pustil na můstek, taktéž komandér Jan Olejník. 

Jak se sami přesvědčíte, hra je to produkčně bohatá, tedy na svou dobu, a také pořádně těžká, což dokáže velmi brzy vesmírem plující troska Enterprise...

Tagy: retro gamesplay

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.