zavřít

Retro GamesPlay: hrajeme sci-fi adventuru The Dig

Windows

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Z dílen LucasArt a LucasFilm vzešla celá řada legendárních adventur včetně Indiana Jones nebo Monkey Island, ale i kousků méně známých. Patří mezi ně třeba výborná scifárna The Dig, která se od zbytku produkce firmy liší už třeba vážným tónem, absencí humoru nebo zápletkou, která vychází ze scénáře, co původně vznikl pro seriál Neuvěřitelné příběhy od Stevena Spielberga (krom dalších spoluautorů). Svou kvalitou se však The Dig může nejenom s ostatní produkci směle rovnat, jak se můžete přesvědčit v dalším retro gamesplayi.

Hlavním hrdinou příběhu je velitel Boston Low, který má se svým týmem umístit nálože na povrch asteroidu, aby exploze odvrátila jeho jinak nevyhnutelný střet se Zemí. Podle očekávání však náplní hry není řešení hádanek při umisťování výbušniny. Low a jeho tým se totiž octnou v opuštěném mimozemském komplexu, který musí nejdříve poznat, odhalit tajemství zmizelé mimozemské rasy a hlavně najít cestu zpět domů. Tak se na to podívejte společně s námi.

Tagy: retro adventura gamesplay

Zdroje: Vlastní

Novinky na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.