zavřít

Retro GamesPlay – Colony 28

Windows

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vlastně byste vůbec nechtěli, aby se fikce z české hry Colony 28 stala skutečností. Kdyby k tomu došlo, tak by lidstvo už pár let žilo v pracovních táborech – prohrálo by svou válku s vetřelci už v roce 2013 a ze Země by se stala kolonie s pořadovým číslem 28. Všechno ale ještě není ztracené. Stačí v roli bývalého vězně a nyní robota projít několik úrovní plných nepřátel i adventurních problémů, a pokusit se lidstvo osvobodit. Zní vám to jako dobrá nabídka? Pak si Colony 28 buď zahrajte, nebo se minimálně podívejte na náš retro gamesplay, abyste viděli na vlastní oči, co vás ve hře čeká.

Colony 28 od týmu 5th Interactive a Napoleon Games vypadá na první pohled jako klasická akční plošinovka nebo spíš čistá akce, protože skákání si ve hře opravdu moc neužijete. Není to však úplně pravda. Samozřejmě nepřátele střílíte, ale zároveň se před nimi také schováváte do stínu, abyste je sejmuli zezadu. Ne vždy je na to ale dostatek energie, která není nekonečná. Navíc musíte sbírat a používat předměty, takže jde svého způsobu částečně i o adventuru, jak vám ukážeme na záběrech videa.

Tagy: akční retro adventura gamesplay

Zdroje: vlastní

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.