zavřít

Rainbow Six Vegas 2 deníček v češtině

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

První záběry ze skutečného hraní + každému srozumitelné vysvětlení novinek od producenta.

Téměř čtyřminutový vývojářský deníček autorů chystané kooperativní akce Rainbow Six Vegas 2 přináší první záběry z hraní (oproti dřívějšímu teaseru a CG traileru). Potvrzují sliby vývojářů, že se velká část hry bude odehrávat ve venkovních prostranstvích: dostanete se prý na střechy domů, do bočních uliček, strip klubů, rekreační oblasti Vegas i nevadské poušti.

Cílem videa není jen patřičně navnadit akčně sestříhanými záběry ze hry, ale také blíže popsat systém tvorby postavy i několik zkušenostních kategorií, z nichž vám bude plynout přístup k novým zbraním. To všechno tentokrát pochopí i ti z vás, kteří nevládnou angličtině, protože český distributor hry Playman celý deníček opatřil českými titulky.


Rainbow Six Vegas 2 vývojářský deník s CZ titulky - stažitelná verze (135 MB, HD)

Dnes bylo potvrzeno, že Rainbow Six Vegas 2 vyjde v březnu pro PC, X360 a PS3 - více v našem preview.
zdroj: Playman

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.