zavřít

První trailer z Tiberium

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Představte si úvodní scénu Crysis s modernějším nádobíčkem a velením těžce došlapujícím mechům za zády. + HD VERZE

Voják obléká futuristickou výstroj na palubě letadla, které přelétá nad ostatky lidských končetin zarostlých tibériem, a stihne se mezitím na kameru pochlubit svou multifunkční zbraní. Výsadek z nižší výšky je však bleskovější. Když pak udělí příkaz armádě za zády (znáte z obrázků) a všichni ti těžce došlapující mechové, desítky vojáků či létající orky se dají do pohybu, možná vás bude mrazit v zádech.


Tiberium debut trailer - stažitelná verze (50 MB, HD)

Prvnímu traileru (thx Vokr fansite) ze sci-fi first-person střílečky ze světa RTS Command & Conquer by se dala vytknout jen přílišná podobnost s úvodní cutscénou Crysis (namísto nanosuitu krapet modernější nádobíčko + jiná helma), totožný font prakticky stejně znějících sloganů o záchraně lidstva atd. Ani pro modely a umělecký styl zjevně nechodili daleko. Nebo že by to byl úmysl EA, chtějících nám na rovinu sdělit, že nás čeká takové Crysis v týmovém pojetí? Tím lépe!

Tiberium vyjde letos na podzim pro PC/PS3/X360, gameplay záběry jsou slíbeny na příští pátek - více v našem podrobném preview ze začátku ledna.
zdroj: GT

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.