První epizoda Life is Strange 2 dorazí příští týden
zdroj: tisková zpráva

První epizoda Life is Strange 2 dorazí příští týden

21. 9. 2018 14:37 | Video | autor: Šárka Tmějová |

Začátek druhé série Life is Strange se blíží. První epizoda s názvem „Roads“ dorazí už za týden ve čtvrtek. Dontnod nás na její příchod připravuje trailerem, který ve dvou minutách shrnuje většinu dosud známých informací a navíc má oproti předchozím videím celkem temnou atmosféru. Přece jen Seanovy nadpřirozené schopnosti budí respekt.

Dontnod na druhém dílu Life is Strange pracují od vydání poslední epizody jedničky a už se prý nemůžou dočkat, až nám příběh Seana a Daniela předvedou se vší parádou. Bratři, dosud žijící na předměstí Seattlu, byli nuceni utéct z domova a v útěku pak pokračovat kvůli pronásledování policií.

Nejen to, že jsou v podstatě hledaní zločinci, jejich vztah pořádně prověří. Ze dne na den se z nich stanou bezdomovci, kteří musejí přespávat v lese, v opuštěných autech a na autobusových zastávkách, a do toho Sean ještě disponuje nadpřirozenými vlohami, které pořádně nechápe a neumí je ovládat.

zdroj: Archiv

Dvojice se během pěti epizod a jednoho celého roku dostává ze severního cípu západního pobřeží, tedy Seattlu, až do dalekého Mexika. Nedochází jim jen energie a útočiště, ale především peníze, takže si musí vystačit s málem a tím, co najdou. Zachovají si pod vaším dohledem hrdost, nebo se uchýlí k drobným krádežím? Máte moc o tom rozhodnout, ovšem Daniel si Seanova rozhodnutí pamatuje a učí se z nich, takže jeho morální integritu ovlivňujete napořád.

První epizoda „Roads“ vychází příští čtvrtek, 27. září. Můžete si do ní importovat uloženou pozici z The Awesome Adventures of Captain Spirit, a to jak na Steamu, tak i na konzolích.

Nejnovější články